29 Eylül 2009 Salı

çantalardan dökülenler-3

bu günkü çanta sıramız tasarım ofisimizin en sevimlisi, en kırmızı aşığı, en sarı saçlısı, en tatlısı, en en en enleri, neşemiz... neşeyle nerdeyse 10 senedir birlikte çalışıyoruz.. hemde karşı karşıya.. onunla çalışmak çoooook güzel.. onu çok seviyorum.. :))
kırmızı çantası ve kalpli torbasının içini döktüm.. içinden neler neler çıktı.. iş yerinde masasındaki eskiz defterinin üzerine her şeyi yayıldı..

koruyucu melek lola.. zamanında, işe birlikte gidip gelirken, ilk göz ağrısı siyah ford fiesta arabasinda, aynadan bize koruyuculuk yapardi.. şimdi çalışma masasına terfi etti.. çantanin yanında duran gelin-damat bebekleri zamanında neşe'ye yaptığımız totem içinden çıkmıştı.. totem yakında gerçeğe dönecek..

kırmızı çantanın içinden; cüzdan, benim aldığım çilek mi yoksa karpuzmu olduğuna karar veremediğimiz pullu bozuk para cüzdanı.. şirket giriş kartı.. hepimizin, içindeki ağrı kesicileri kullandığı melekli ilaç kutusu.. yeni kırmızı arabasının kırmızı ruj anahtarlıklı anahtarı.. gözlük ve kırmızı gözlük kılıfı çıktı..

torba çanta daha kalabalıktı tabi ki... kırmızı kılıflı valentino güneş gözlükleri.. bu arada hem güneş gözlüğünün sapları hem de normal gözlüğünün sapları ve kutuları da kırmııııııııızııııııı...

makyaj çantası.. içinden bir sürü makyaj malzemesi.. en dikkat çeken tabi ki kırmızı oje ve kırmızı M.A.C. ruj...

parfüm ralph loren hot .. ona çook yakışıyor... her zaman yanında olan saç tokası.. şu anda okuduğu kitap ''kuantum olumlama''.. hatta bana sevgi ile ilgili söylediği iki olumlama cümlesi..

''sevgiyi öğrenmek için buradayım ve bu hayatımın en keyifli ve en zarif işidir''
''sevmek kendi olmanın en geniş ifadesidir''
torbadan daha neler neler çıktı.. cd kutuları.. genel not defteri.. küçük defter.. bu defter önemli.. hayatıyla ilgili alınmış önemli kararların hepsinin temeli burada.. http://tr.strawberrynet.com/main.aspx?region=TR dan hepimizin aldığı daha doğrusu hediye gelen pretty makyaj seti.. çok kullanışlı.. içinde her renk far, allık, ıvır zıvır var.. tam çantalık..bu güzel, bol kırmızılı ve bol malzemeli çantamızın finalini; koruyucu melek lola ve totem çiftle yapıyorum.. altındaki nüfus kağıtlarına dikkat.. darısı tüm isteyenlerin başına diyorum.. gelecek çanta acaba kimin olacak? :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder