20 Aralık 2010 Pazartesi

yılbaşı için gelen en güzel hediye..


geçen hafta yuvadan uçan kuşumuz.. aslımız.. bize çok güzel yılbaşı hediyeleri gönderdi.. beyaz mineli, çiçekli yüzükler.. 
aslı, yıllardır beraber aynı odada çalıştığımız canımız.. arkadaşımız.. 
sonunda en güzel kararı alıp kendi tasarımlarını hayata geçirmek için geçtiğimiz aylarda işten ayrılmıştı.. ayrıldıktan sonra, çok çalıştı.. uğraştı.. mineleri için günlerce koşturdu.. kutularını aradı.. tek tek modellerin üzerinde düşündü.. içine sininceye kadar çabaladı..bu güzel kolleksiyonu çocuğu gibi büyüttü..
öyle güzel şeyler çıktı ki.. romantik.. cıvıl cıvıl.. ismi S A K U R A.. japonca, kiraz çiçeği.. kolleksiyonunda, incili kolyeler.. rengarenk mineli, çiçekli yüzükler.. acaip romantik iğneler.. bir sürü güzel şey.. yakında web sayfası aktif hale geçecek ve oradan ulaşılabilecek.. 
aslı sana bol şans.. kiraz çiçekleri sana bol bol bereket ve uğur getirsin canım..
tekrar o güzel yüzükler için çooooooook teşekkürler.. 

5 yorum:

 1. aslıcım öncelikle yüzükler için çok teşekkürler.bayıldım süper olmuşlar.didemciğimizin fotoğraf çekimiylede daha bir güzel oldular.allahım etrafımda ne kadar yetenekli arkadaşlarım var benimmmmmm.hepinizi seviyorummmmmm.emeğinin karşılığını alman dileğiyle ASLICAN.

  YanıtlaSil
 2. çok güzelll.Benim Aslı Mızrak tasarımı yüzüğüm şu an parmağımda.Bahtı açık şansı bol olsun.Acaba yüzüğümü nasıl,hangi parçalarla tamamlaya bilirim?Aslı hnm.ulaşmak istiyorum.Lütfen onu bana bulun.sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. :)))
  www.aslimizrak.com 'dan yakın zamanda ulaşabilirsiniz efenim... :))))

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel çok sadeymiş yüzükler.

  Hepiniz çok şanslısınız.
  Güle güle kullanın.

  YanıtlaSil
 5. nesterencim.. aslı o kadar severek, özendi ve uğraştı ki.. umarım şansı bol olur bu güzel şeylerin.. :))

  YanıtlaSil